На Півдні ворог намагався штурмом прорватися на Любомирівку та Безіменне, але був позбавлений 59 окупантів, 5 гаубиць та 14 одиниць техніки – ОК «Південь» ВІДЕО)


06:0913.09.2022

Обстановка в Південнобузькій операційній зоні стабільно напружена, але контрольована. Сили оборони продовжують ведення активних дій та відтискання ворога вздовж всієї лінії фронту.

Ворог продовжує намагання підтягнути запаси боєприпасів та резервів живої сили, вишукує альтернативні шляхи доставки озброєння та техніки.

Про це йдеться у зведенні Оперативного командування «Південь» за вчорашню добу 12 вересня, передає Інше ТВ.

Протягом бойового дня веденням штурмових дій у напрямках з Тернових Под на Любомирівку та із Чкалового на Безіменне противник намагався покращити тактичне положення силами від двох взводів до роти за підтримки танків. В обох випадках успіху не мав, зазнав втрат та відступив.

Протягом бойового дня ворог продовжував ракетно-артилерійські та мінометні обстріли наших позицій, ворожа авіація нанесла 15 ударів.

Незважаючи на це, наші підрозділи утримують займані рубежі, відповідають вогневим ураженням та відбивають спроби противника покращити тактичне положення.

Нашою авіацією нанесено 2 удари по силах противника в районі Новопетрівки на Херсонщині. Ракетно-артилерійські підрозділи виконали близько 300 вогневих завдань.

Ураження спрямовувалися на 3 райони зосередження озброєння та техніки, 2 пункти управління, станцію радіоелектронной боротьби.

Для розвіювання окупаційних міфів про відновлення мостів, вогневим контролем, застосованим по Антонівському мосту, вкотре було закріплено його непридатність до використання.

Ворог втратив 59 рашистів, танк, 5 гаубиціь152-го калібру, в тому числі і самохідних – “Мста-Б” і “Мста-С”, командно-штабну машину і машину управління, 12 одиниць іншої авто-бронетехніки.

В Чорному морі, поблизу узбережжя ТОТ АР Крим маневрують 12 бойових кораблів, серед яких 4 носії з понад 30 крилатих “Калібрів”.

Як повідомляло Інше ТВ, Від російських окупантів вже звільнено майже 6 тис.кв.км – Маляр

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Півдні ворог намагався штурмом прорватися на Любомирівку та Безіменне, але був позбавлений 59 окупантів, 5 гаубиць та 14 одиниць техніки – ОК «Південь» ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube