“Жорстке протистояння триває по всій лінії фронту”, – нічне звернення Зеленського (ВІДЕО)


05:0207.09.2022

Зеленський подякував воїнам 79-ї бригади, які на Донеччині стримують ворога, і наголосив, що жорстке протистояння триває по всій лінії фронту.

“Наші воїни на багатьох напрямках абсолютні герої. І на Донбассі, і на Харківщині, і в Запорізькій області, і на півдні, і в прикордонних регіонах…Провів засідання Ставки верховного головнокомандувача”.

«Щойно говорив з новим Прем’єр-міністром Великої Британії пані Ліз Трасс. Це була її перша розмова в новому статусі з іноземним лідером. І це велика честь для України.Привітав пані Премʼєр-міністра з початком роботи на посаді й відчуваю, що ми зможемо побудувати глибокі та результативні відносини.

Час, коли пані Премʼєр-міністр починає роботу, дуже складний. Російський енергетичний шантаж, постійні намагання держави-терориста дестабілізувати політичну ситуацію у Європі й у вільному світі, постійна російська дезінформація… Але, зберігаючи нашу єдність і працюючи у повній координації, ми й це можемо подолати.

Почув дуже вагомі слова й щодо нашої співпраці, і щодо майбутніх безпекових гарантій для України, і щодо відбудови нашої держави. Дуже важливо, що Велика Британія зберігатиме лідерську роль у консолідації вільного світу й захисті свободи.

Запросив пані Прем’єр-міністра відвідати нашу державу. І дякую за чітку впевненість у тому, що Україна та вільний світ неодмінно переможуть у цій війні, яку розв’язала Росія».Звернення Володимира Зеленського наприкінці 195-го дня війни.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Жорстке протистояння триває по всій лінії фронту”, – нічне звернення Зеленського (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube