На Херсонщині рашисти у Правдине підняли білий прапор (ВІДЕО)


09:1002.09.2022

На опублікованому відео можна побачити, як у селі Правдине Херсонської області російські вороги не витримали натиск українських захисників і підняли білий прапор.

До речі, білий прапор визнається як прохання або вимога про припинення військових дій, знак перемир’я або пропозиції переговорів. Також це і символ капітуляції. Використання білого прапора передбачається Женевськими конвенціями.

На Херсонщині українські оборонці і надалі знищують склади російських окупантів, що дуже “підриває” й моральний стан ворога. Тож навіть командири країни-агресорки панікують та шукають спроби здатися в полон. Про це в ефірі 24 каналу сказав Сергій Хлань – військовий ТрО та депутат Херсонської обласної ради.

Окрім цього, за його словами, можливостей наступати у росіян на Херсонщині вже практично не залишилось.

Також, як додав Хлань, командування росіян вже доволі давно перебралося з правого берега на лівий. Вони починають шукати безпечніші місця, хоча для окупантів їх вже скоро зовсім не залишиться.

Тож Хлань наголосив, що росіянам ніде не буде спокою на Херсонщині. А єдине безпечне місце для них десь у своїх болотах подалі від української землі.

Тому цілком очевидно, що вони починають вдаватися до дезертирства та ховаються від влучних дій українських оборонців у підвалах, які вони собі споруджують чи у закинутих будівлях.


Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Херсонщині рашисти у Правдине підняли білий прапор (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube