Під Мелітополем сили опору підірвали штаб по підготовці до фейкового референдуму


15:4025.08.2022

Під Мелітополем, де місцеві жителі періодично підривають зрадників, які співпрацюють з окупантами, вночі 25 серпня сталася нова НП. Українські партизани підірвали штаб росіян, у якому вони займалися підготовкою до псевдореферендуму.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров у своєму Telegram-каналі.

«Сили опору продовжують не просто натякати, а голосно заявляти окупантам, що їм тут не раді. Все, що хоч якось пов’язане з підготовкою до псевдореферендуму, знищуватиметься на місці», — зазначив він.

Штаб знаходився у селищі Приазовське. За словами Федорова, саме у цьому приміщенні російські загарбники готувалися до так званого «референдуму» та видавали людям російські паспорти.

«Як наслідок, мінус один район, де і жителі, і колаборанти триматимуться від псевдореферендуму якнайдалі», — підкреслив мер міста.

Видання РІА Мелітополь повідомляє, що у колаборантів паніка. Тепер усі зрозуміли, що оформляти вовчі квитки вже небезпечно для життя. А тим паче приймати участь у фейковому шоу під назвою «референдум».  Чекаємо на деталі спецоперації з ліквідації лігва Єдиної Росії з їх паспортами Росії.

Вчора вранці, нагадаємо, на повітря злетів автомобіль із гауляйтером Михайлівки Іваном Сушком.

Цей зрадник – колишній тамада змушував селян брати участь у фейковому референдумі і всіляко їм погрожував. За що його й відправили партизани на концерт Кобзона.

Окупаційна влада підтвердила смерть зрадника та опублікувала кадри підриву авто.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube