Потужний ракетний удар на День Незалежності може стати частиною наступу рашистів, – військовий експерт


11:3222.08.2022

Росія може влаштувати новий великий наступ в Україні, підготовка до нього, ймовірно, вже ведеться.

Таку думку висловив в інтерв’ю УНІАН директор військових програм Українського центру економічних і політичних досліджень імені Разумкова Микола Сунгуровський.

За його словами, ЗСУ та військово-політичне керівництво України готові до можливого загострення ситуації у зв’язку з ворожою активністю біля кордону та вздовж лінії фронту.

“А те, що відбувається стягування ракетних сил… Тут можна припустити кілька варіантів. При цьому, варіант масованого удару на День незалежності України – не самостійний. Він може стати частиною великої наступальної кампанії. Не можна забувати, що в резерві у РФ знаходиться ще третій армійський корпус, який формується в Муліно. Ще є 40 добровольчих батальйонів, які формуються по всій Росії (вони, в основному, йдуть на схід, щоб хоч якось скувати наші сили). Але не думаю, що вони будуть ударним кулаком. А ось те угруповання, яке збирається в Білорусі, – воно може”, – вважає експерт.

Стягування в Білорусь комплексів С-300 Сунгуровський назвав прикриттям і спробою показати нібито підготовку обстрілів наземних цілей.

“Це спроба показати, що готуються обстріли наземних цілей. Насправді ж готується велика наступальна операція, для якої необхідна посилена протиповітряна оборона. Тим більше, на тлі тієї інформації, що Україні передаються авіаційні засоби. Посилення угруповання в Білорусі є однією з ознак підготовлюваної наступальної операції. Але це не обов’язково станеться”, – говорить експерт.

Він також припустив, що напрямками наступу з Білорусі можуть стати Рівне і Житомир. “Щоб перерізати наші логістичні магістралі поставок західної допомоги”, – пояснив експерт.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube