Щоденні втрати України на фронті зменшилися до 30-50 людей на добу, – Подоляк


12:3909.08.2022

Щоденні бойові втрати серед захисників України на цьому етапі війни зменишилися втричі та становлять зараз приблизно 30-50 людей за добу.

Про це повідомив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк в інтерв’ю ВВС та назвав три причини зменшення втрат особового складу.

– Я думаю, що десь 30-50 людей. Але, знову ж таки, нам говорити про це не зовсім коректно. Коректніше, коли конкретні цифри, скільки гине людей, дасть Генеральний штаб ЗСУ. Ви розумієте, в чому різниця. Тоді був перехід на другий етап війни, починалася велика артилерійська позиційна війна, коли наші позиції буквально засипали снарядами різних калібрів, і це безумовно збільшувало кількість наших втрат. Але сьогодні кількість втрат зменшується, по-перше, тому, що по логістичних центрах російської армії дуже ефективно працюють наші РСЗВ. По-друге, йде передислокація російської армії по всій лінії фронту. І третє – наші вже пристосувались до тактики російської армії і більш мобільно, більш ефективно обороняються, – сказав Подоляк.

Нагадаємо, влада України принципово не назвиває кількість бойових втрат серед захисників.

На початку червня, обгрунтовуючи термінове нарощення поставок важкого озброєння західними союзниками, Михайло Подоляк заявив, що в день гинуть від 100 до 200 українських захисників України. © Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube