Британія передасть Україні 2 протимінні кораблі


07:0603.08.2022

Велика Британія повністю підготувала для передачі Україні два протимінні кораблі, договір про придбання яких був укладений ще до вторгнення Росії в Україну.

Про це повідомив посол України у Великій Британії Вадим Пристайко в ефірі Національного телемарафону.

«Два кораблі вже готові для передачі Україні й ми зараз ведемо розмову, нам потрібні будуть, враховуючи ситуацію в Чорному морі, ще кораблі. Зараз, в цей момент ми говоримо про кораблі, які займаються розмінуванням» – сказав він.

Кораблі, які отримає Україна – спеціалізовані бойові протимінні екземпляри. Українські екіпажі вже освоюють нові бойові одиниці у складі українського флоту.

«Останнім часом, коли ми говоримо про допомогу Британії, ми маємо на увазі або те, що вже відбулося, або те, що відбудеться вже найближчим часом – це реальна допомога. Наші екіпажі навчаються поряд зі своїми британськими колегами. Я бачив, коли був на кораблі, як наші матроси поруч з матросами, офіцери на містку поруч з офіцерами, керують, тренуються, керують. Все виглядає так, що готовність до бойового застосування буде, вважаю, через пару тижнів» – додав посол.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Британія передасть Україні 2 протимінні кораблі' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube