Поблизу гирла Бистре підірвался катер “Дельта-лоцмана”, прохід каналом до Дунаю обмежен


20:0531.07.2022

Адміністрація морських портів України повідомила на своєму сайті, що прохід дунайським гирлом Бистре, яке відкрили лише три тижні тому, знову довелося обмежити. Це сталося після того, як неподалік від гирла отримав пробоїну лоцманський катер Орлик, що належить компанії Дельта-лоцман, філії АМПУ.

Катер виконував лоцманський рейс поза маршрутом руху суден і зіштовхнувся з вибуховим пристроєм. Екіпаж каже, що це була не морська міна. Точний тип боєприпасу визначать спеціалісти.

Внаслідок вибуху утворилася пробоїна в кормовій частині нижче ватерлінії. Катер винесло за межі морського каналу гирла Бистрого з боку Чорного моря, де він зупинився і почав швидко тонути.

Глибоководний судновий хід Дунай-Чорне море через Кілійське та Старостамбульське (Бистре) гирла у дельті Дунаю є підхідним каналом для морських та річкових суден до портів та терміналів річки Дунай. Режим руху суден – односторонній, цілорічний, максимальна швидкість суден – 10 вузлів. Загальна протяжність ходу становить 172,2 км, зокрема морський підхідний канал довжиною 3,4 км і руслова частина – 168,8 км.

Поблизу гирла Бистре підірвался катер "Дельта-лоцмана", прохід каналом до Дунаю обмежен 1
Поблизу гирла Бистре підірвался катер "Дельта-лоцмана", прохід каналом до Дунаю обмежен 3

Екіпаж врятовано катером морської пошуково-рятувальної служби.

Нагадаємо, в гирлі Бистрого 8 липня судно Держгідрографії отримало пробоїну внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої, отримало пробоїну в носовій частині нижче за ватерлінію.

Після того, як россіян вибили зі Зміїного, Україна активно експортувала зерно та фнші грузи через глибоководний судовий хід Дуная-Чорне море по гирлу Бистре

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Поблизу гирла Бистре підірвался катер “Дельта-лоцмана”, прохід каналом до Дунаю обмежен' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube