Платниками Миколаївщини спрямовано до бюджетів всіх рівнів майже 5,2 мільярди гривень ПДФО


12:3820.06.2024

У січні – травні 2024 року платники Миколаївщини зі своїх доходів сплатили до бюджетів усіх рівнів майже 5,2 млрд грн ПДФО.

Про це повідомили в ГУ ДПС у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Зокрема, до місцевих бюджетів забезпечено надходження ПДФО у сумі понад 2,2 млрд грн, що у співставних умовах (без урахування надходжень з ПДФО від військовослужбовців, які починаючи з IV кварталу 2023 року зараховуються до спеціального фонду державного бюджету) на 26,7 відс. або на 465,2 млн грн більше, ніж у аналогічному періоді 2023 року.

До державного бюджету перераховано майже 3 млрд грн, що у 2,8 рази або на 1,9 млрд грн більше, ніж у січні – травні минулого року.

У податковій службі Миколаївщини зазначають, що податок на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) є основним дохідним джерелом наповнення місцевих бюджетів. У структурі місцевих надходжень він становить майже 62% від загальної суми інших податків і зборів. Що стосується державного бюджету, то питома вага ПДФО в загальній сумі надходжень – майже 60%.

Як повідомляло Інше ТВ, «Переваги задекларованої праці та оформлення трудових відносин у полі зору податківців Миколаївщини», – Роман Корнєв© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube