Миколаїв у Берліні шукає кошти для побудови асфальтного заводу та переробки зруйнованих росією об’єктів


07:0412.06.2024

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та голова ОВА Віталій Кім представляють Миколаївщину у Берліні на конференції з відбудови Ukraine Recovery Conference.

Очільники міста та області презентують проєкти з відновлення регіону й шукають партнерів, охочих долучитись до цього процесу. 

Про це повідомляє «Антикорупційний вимір».

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич у коментарі журналістці «Антикорупційного виміру» розповів, що намагається знайти фінансування для проєкту побудови асфальтного заводу, який перероблятиме залишки об’єктів, які зруйнувала росія.

«Ми спільно з Японією працюємо над будівництвом заводу з перероблення сміття зі зруйнованих об’єктів. І наступним етапом ми хочемо побудувати з нього асфальтний завод», — розповідає Миколаївський міський голова. 

Для реалізації проєктів з відбудови Миколаївщині необхідна партнерська підтримка. За цим на конференцію приїхав голова Миколаївської ОВА Віталій Кім. Він розповів «Антикорупційному виміру», що прибув разом з представниками територіальних громад, й вони вже мають заплановані зустрічі з потенційними інвесторами, де зможуть обговорити співпрацю.

«У нас організовані зустрічі з багатьма незалежними партнерами, такими, як «Hyundai». Також плануємо зустрічі з інвесторами з Кореї. Це гарна можливість домовитись про співпрацю, адже жителям Кореї заборонено в’їжджати в Україну через небезпеку», — розповів Віталій Кім.

Як повідомляло Інше ТВ, 10 млн.євро кредиту на 15 млн.євро гранту на водопостачання Миколаєва: 11 червня Сенкевич у Берліні підписав договори з ЄБРР (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube