Україна потребує до 30 млрд доларів щорічних інвестицій в наступні 10 років – Шмигаль


16:0811.06.2024

Україна потребує від 10 до 30 млрд доларів щорічних інвестицій в наступні 10 років, розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час онлайн-участі в засіданні Багатосторонньої координаційної платформи донорів міністерського рівня 11 червня, передає УНН.

За словами прем’єра, системна фінансова підтримка з боку партнерів критично важлива, аби Україна могла продовжувати боротися і направляти внутрішні ресурси на оборону.

Нам потрібні відбудова, доступ до зовнішніх ринків та покращення логістики. Нам потрібні зовнішні інвестиції та трансфер технологій від наших партнерів. Україна потребує від 10 до 30 млрд доларів щорічних інвестицій в наступні 10 років – заявив Шмигаль.

Водночас, за його словами, запущено низку програм стимулювання економіки, які дали позитивний ефект. “Минулого року ВВП відновився на 5,3%. За перші 4 місяці цього року зростання на 4,4%”, – розповів прем’єр.

Шмигаль наголосив, що після безпрецедентних ударів росії по українській енергосистемі, особливої підтримки потребує енергетичний сектор.

“Більше ППО, більше енергетичного обладнання, сприяння розширенню імпорту електроенергії в Україну, допомога в децентралізації енергосистеми”, – зауважив Шмигаль.

Читайте: Шмигаль не пустив Найєма на конференцію з відновлення (ДОКУМЕНТ)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube