Майже 12 млн. грн. за ліцензії на продаж алкоголю, тютюну і пального отримали бюджети Миколаївщини


14:1405.06.2024

 Одним із основних завдань у роботі податкової служби Миколаївщини є здійснення контролю за наявністю ліцензій на провадження видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню відповідно до законодавства.

Так, в управлінні контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Миколаївській області повідомили, у січні – травні 2024 року до місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло майже 12 млн грн плати за ліцензіїна виробництво: спирту коньячного і алкогольних напоїв, плати за ліцензії на право оптової, роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пальним. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 3,3 млн гривень.

Слід зазначити, що за 5 місяців 2024 року платникам регіону видано 2659 ліцензій на право оптової, роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пальним, з них:

2496 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах;

27 ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним;

10 ліцензій на право оптової торгівлі пальним;

120 ліцензій на право зберігання пального;

6 ліцензій на право оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами (рідинами, що використовуються в електронних сигаретах).

Поряд з цим, анульовано 488 ліцензій на право оптової, роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах та пальним.

Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує, що суб’єкти господарювання усіх форм власності мають право на оптову, роздрібну торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пальним за наявності у них відповідних ліцензій. Плата за ліцензії здійснюється щоквартально, рівними частинами, і зараховується до місцевих бюджетів.

Нагадаємо, що з початку року підприємства Миколаївщини отримали майже 265,6 млн. грн. відшкодування ПДВ© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube