Найближчими днями вимкнення електроенергії може повернутися


09:2830.05.2024

Відсутні в останні два дні обмеження у постачанні електроенергії можуть знову повернутися вже найближчими днями.

Про це на засіданні Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг в середу повідомив в. о. голови правління НАЕК “Енергоатом” Петро Котін.

Відсутність відключень була пов’язана із підключенням до мережі після ремонтів двох енергоблоків АЕС, а також активною роботою сонячних електростанцій. Однак незабаром ремонт розпочнеться на чергових атомних блоках, що може призвести до чергових обмежень.

“Зараз у нас працюють вісім енергоблоків. Два дні немає обмежень, тому що ми вивели з ремонту два енергоблоки, але через два дні в нас заходять в ремонт чергові блоки  і тоді, я думаю, “Укренерго” вже запроваджуватиме обмеження”, – сказав Котін.

За його словами, повернення блоків до роботи займе два місяці. 

На 30 травня “Укренерго” не планує вимкнень електроенергії. Однак ситуація може змінитися. 

Раніше уряд спеціальною постановою визначив перелік критично важливих об’єктів яким має бути забезпечене пріоритетне постачання електричної енергії відповідно до встановленого мінімального навантаження. Цим переліком визначаються об’єкти які не мають під час планових чи навіть аварійних відключень позбавлятись хоча б мінімального енергоживлення. 

Нагадаємо: Звикайте – відключення світла триватимуть щонайменше 2 роки© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube