Компанія Victorinox різатиме без ножа


10:2711.05.2024

Компанія Victorinox працює над моделлю кишенькового ножа без лез.

За словами глави компанії Карла Ельзенера, до цього швейцарську компанію підштовхнуло рішення багатьох країн світу посилити правове регулювання порядку та умов володіння холодною зброєю.

Про це пише SWI, передає Інше ТВ.

“Наявність у ножі лез веде до того, що на деяких ринках наша продукція розглядається насамперед саме як зброя”, – зазначив К. Ельзенер в інтерв’ю газеті Blick.

В Англії, зокрема, і в деяких азіатських країнах такий ніж можна носити тільки тим, кому він потрібен для роботи або для активного відпочинку. У багатьох великих містах світу носіння кишенькових ножів також тепер дуже обмежене.

Тому, вказує К. Ельзенер, логічним чином виникла ідея створити багатофункціональний кишеньковий комплекс, який зможуть використовувати, наприклад, велосипедисти, але без наявності в ньому різальних та колючих предметів та інструментів. Компанія вже не вперше стикається з ситуацією, коли лезо навіть такого кишенькового ножа розглядається як потенційна зброя.

Зокрема, каже К. Ельзенер, після терористичних атак у США 11 вересня 2001 року продаж кишенькових ножів за одну ніч впав більш ніж на 30%. А тим часом компанія, штаб-квартира якої знаходиться в місті Ібах (кантон Швіц), щонайменше 80% усіх своїх кишенькових, кухонних, професійних ножів та годинників виробляє на експорт, і лише 20% цієї продукції продаються у самій Швейцарії.

У майбутньому, щоб якимось чином компенсувати переоцінений швейцарський франк, що подорожчає товарний експорт, компанії доведеться ще більшою мірою автоматизувати та раціоналізувати виробництво. Нова модель ножа без ножа повинна зберегти за фірмою її частки ринку у відповідних регіонах світу. За словами Ельзенера, компанія Victorinox вже була змушена підвищити роздрібні ціни на кишенькові ножі на 9%.

Як повідомляло Інше ТВ, Samsung очікує десятикратного зростання прибутку© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube