КМУ виділив 168 млн.грн. на утримання аміакопроводу Тольятті-Одеса в належному стані


20:0507.05.2024

Кабінет Міністрів виділив Фонду держмайна 168 млн гривень на утримання аміакопроводу Тольятті-Одеса в належному стані.

Кошти, виділені з резервного фонду держбюджету, дозволять своєчасно здійснювати необхідні регламентні роботи на об’єкті, що важливо для запобігання надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 7 травня 2024 року, повідомляє Інше ТВ з посиланням на Міністерство економіки України.

«Виділені кошти дозволять підприємству утримувати аміакопровід в належному стані, що важливо для забезпечення безпеки населення, яке мешкає поруч. Окрім того, частина коштів буде спрямована на зарплату працівників держпідприємства, яке не працює сьогодні за основним напрямком діяльності з об’єктивних обставин. Це дуже необхідно — людям у нинішні складні часи відчувати підтримку держави. Рішення також дозволить в тому числі зберегти кваліфіковані професійні кадри, що працюють на підприємстві», – зазначив заступник Міністра економіки Ігор Фоменко.

Як повідомляло Інше ТВ, Кабмін виділив додатково майже 4 млрд. грн. на будівництво фортифікацій і 2,5 млрд. грн. на укриття в школах. Миколаївщина теж отримає© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube