У січні–квітні 2024 року підприємства Миколаївщини отримали 237,8 млн грн бюджетного відшкодування ПДВ


16:0803.05.2024

За 4 місяці 2024 року 43 суб’єктам господарювання Миколаївщини відшкодовано податку на додану вартість у сумі 237,8 млн гривень.

Про це повідомили в ГУ ДПС у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Право на бюджетне відшкодування мають усі платники податку на додану вартість незалежно від терміну реєстрації, у яких є в наявності правомірне сформоване від’ємне значення між сумою податкового зобов’язання та сумою податкового кредиту.

Нагадуємо, що порядок визначення суми податку, що підлягає відшкодуванню з Державного бюджету України, та строки проведення розрахунків визначено статтею 200 Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

Відповідно до пункту 200.7 статті 200 Кодексу платник податку, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає до відповідного контролюючого органу податкову декларацію та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається у податковій декларації.

Як повідомляло Інше ТВ, Податківці Миколаївщини протидіють фінансовим махінаціям: за їх аналітичними дослідженнями відкрито 5 кримінальних проваджень© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube