50% енергосистеми України пошкоджена російськими атаками – Кулеба


10:4402.05.2024

Половина енергетичної інфраструктури України пошкоджена внаслідок російських обстрілів.

Росія ракетними ударами руйнує енергетичну систему, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю Foreign Policy, передає Gazeta.ua.

“Російські балістичні ракети – справжній бич цієї війни. Останнім часом вони використовувалися в основному для руйнування нашої енергетичної системи. Якби інша країна постраждала від такого масштабу енергетичних руйнувань, то мала б набагато гірший вигляд. Ми тримаємося, тому що багато чому навчилися. Ми стійкі, ми знаємо, що таке ставки. Але, щоб дати зрозуміти, половина нашої енергетичної системи пошкоджена. Ми все ще маємо керувати країною, вести військові дії та збирати підтримку всього світу”, – сказав він.

Росія змінила тактику ударів по енергетичній інфраструктурі України і використовує високоточні ракети для знищення електростанцій у менш захищених районах, ніж Київ. Деякі зі станцій не можуть бути повністю відновлені до наступної зими.

Від 22 до 29 березня росіяни обстріляли сім українських теплоелектростанцій. Російські ракети також влучили у дві гідроелектростанції.

Як повідомляло Інше ТВ, Попри дефіцит в енергосистемі, рівень споживання електроенергії в Україні зростає – Укренерго© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube