Вчорашній російський ракетний удар по Одещині зруйнував ємності з агропродукцією, яка мала йти на експорт до краін Азії та Африки, – Мінірегіон


07:0420.04.2024

Вчора, 19 квітня, росія здійснила чергову спробу знищити портову інфраструктуру та зупинити експорт агропродукції.

Ракетний удар зруйнував ємності з агропродукцією, яка мала йти на експорт до краін Азії та Африки.

Про це повідомили в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України, передає Інше ТВ.

«Атаковані два термінали в порту Південний, які спеціалізуються на перевалці агропродукціі. Один з терміналів належить всесвітньо відомій компанії, яка працює в Україні з 2004 року та володіє також кількома заводами з переробки агропродукції. Це понад 300 млн доларів інвестицій та майже 1000 робочих місць», – кажуть в Міністерстві.

Це вже 39 атака росіі по об‘єктам портової інфраструктури Одеській області – пошкоджено та частково знищено 215 об’єктів, 153 транспортних засоби, 8 цивільних суден, постраждало 26 цивільних осіб.

«З часів як росія вийшла з зернової угоди, вона систематично атакує порти з метою припинити експорт української агропродукції на світові ринки. Лише сильні системи ППО здатні зупинити агресора в своїх намірах знищити портову інфраструктуру і підірвати продовольчу безпеку світу. Адже Україна була, є і залишається гарантом безпеки і топовим експортером агропромислової продукції. Навіть за таких умов Україні вдалось експортувати Українським коридором понад 40 млн тонн вантажів. Це значно більше, ніж росія дала можливість експортувати за часів Зернової ініціативи, – підкреслили в Міністерстві.

Як повідомляло Інше ТВ, «Коли Україна звертається до партнерів по системи ППО, ми говоримо про справжнє союзництво» – Зеленський про сьогоднішні ракетні атаки (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube