ЄС протягом 4 років надасть Вірменії 270 млн євро у вигляді грантів


19:0805.04.2024

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Європейський Союз протягом найближчих чотирьох років надасть Вірменії гранти у розмірі 270 млн євро. Про це вона сказала під час пресконференції, скликаної за підсумками тристоронньої зустрічі у форматі ЄС-США-Вірменія, у Брюсселі 5 квітня, передає Кореспондент.

Йдеться про виконання обіцянки, яку дали в жовтні минулого року – стояти пліч-о-пліч з Вірменією.

“Це бачення буде підкріплене з боку Європейського Союзу Планом стійкості та зростання для Вірменії, що передбачає виділення 270 мільйонів євро у вигляді грантів протягом наступних 4 років. Ми інвестуватимемо в те, щоб зробити вірменську економіку та суспільство більш міцними та стійкими до потрясінь. Ми підтримуватимемо ваш бізнес, ваші таланти, зокрема малі та середні підприємства, щоб допомогти їм зростати, впроваджувати інновації та виходити на нові ринки. І ми будемо інвестувати в ключові інфраструктурні проєкти”, – зазначила фон дер Ляєн.

Вона додала, що останній пакет підтримки ґрунтується на успіху існуючого Економічного та інвестиційного плану Європейського Союзу для Вірменії. Він вже мобілізував понад пів мільярда інвестицій.

Глава ЄК привітала зусилля Вірменії з проведення демократичних реформ і заходи, яких вживає Вірменія проти обходу санкцій проти РФ.

“Це свідчить про те, що Європейський Союз і Вірменія все більше збігаються в цінностях та інтересах. Сьогодні ми розглянемо більш широке партнерство. І давайте просувати його вперед за допомогою нової та амбітної Програми партнерства між Європейським Союзом та Вірменією”, – заявила Урсула фон дер Ляєн.

Читайте: Шольц не дав згоди на призначення Урсули фон дер Ляєн генсеком НАТО. Причина цікава© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube