Нацбанк ввів в обіг нову пам’ятну банкноту “Єдність рятує світ”


18:4023.02.2024

Сьогодні, 23 лютого, Національний банк України вводить в обіг нову пам’ятну банкноту “Єдність рятує світ”. Про це повідомляє пресслужба Нацбанку, пише УНН.

Це друга пам’ятна банкнота, яку Національний банк випускає з початку повномасштабного вторгнення рф.

Вона присвячена незламності українського народу в боротьбі за свободу та європейські цінності, консолідації українського суспільства для захисту територіальної цілісності, а також єднанню демократичного світу перед обличчям російської агресії.

Пам’ятна банкнота “Єдність рятує світ” номіналом 50 гривень вводиться в обіг 23 лютого 2024 року. Вона має серію ЄС з номерами 0000001–0300000 та підпис Голови Національного банку України Андрія Пишного – резюмували в НБУ.

Тираж банкноти обмежений – він становить 300 тисяч штук (у сувенірній упаковці), що додає банкноті колекційної цінності.

Реалізація пам’ятних банкнот здійснюватиметься інтернет-магазином нумізматичної продукції НБУ з 07 березня 2024 року.

Нацбанк ввів в обіг нову пам'ятну банкноту "Єдність рятує світ" 1 Нацбанк ввів в обіг нову пам'ятну банкноту "Єдність рятує світ" 3

Загалом через інтернет-магазин буде реалізовано 150 тисяч шт. пам’ятних банкнот, із них у перший день продажу будуть доступні 15 тисяч шт.

Читайте: Нацбанк дозволив до кінця року продати заморожені російські та білоруські рублі© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube