Банки ОАЕ почали закривати рахунки російських підприємств та приватних осіб


14:3320.02.2024

Найбільші банки Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) обмежили розрахунки з Росією та почали закривати рахунки російських підприємств та приватних осіб.

Такі заходи проводяться через побоювання повторних санкцій, повідомляє Delfi з посиланням російський ЗМІ, кількох російських бізнесменів, які працюють в ОАЕ, та представника асоціації “Ділова Росія”.

Як розповіли співрозмовники видання, банки ОАЕ наразі не приймають платежі з Росії та не здійснюють перекази у зворотному напрямку, а також продовжують закривати рахунки, що належать росіянам.

Цю інформацію підтвердили підприємці, чиї компанії розташовані в ОАЕ. За їхніми словами, труднощі з переказами почалися задовго до підписаного у грудні указу президента США про вторинні санкції, після чого банки Туреччини, Китаю та інших країн раптово змінили свою політику щодо росіян.

З вересня 2023 р. основні банки ОАЕ почали масово скорочувати кількість рахунків, відкритих для росіян. Банки дрібніше лояльніше ставилися до російських рахунків, але стягували додаткові комісії. Наразі росіянам практично неможливо відкрити рахунок у найбільших банках ОАЕ, повідомляє видання з посиланням на джерела.

За словами співрозмовника газети в російських урядових колах, російський уряд знає про проблему, але в Москві вважають, що вона некритична і вирішувана.

Раніше російські мас-медіа повідомляли про аналогічну ситуацію у Туреччині. З початку 2024 року російські компанії в цій країні стикаються з посиленням обмежень щодо здійснення платежів.

Китайський банк Chouzhou Commercial Bank також повідомив про зупинення операцій з Росією, яке продовжує війну проти України.

Як повідомляло Інше ТВ, Вже сьомий мільярдер РФ з початку війни відмовився від російського громадянства© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube