НАТО пообіцяло нам мільйон дронів, Камишін пропонує купити їх в українських виробників


19:2816.02.2024

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін запропонував країнам НАТО закупити мільйон безпілотників в українських виробників. Це відбулось 16 лютого під час Мюнхенської безпекової конференції.

Йдеться про ті БпЛА, які домовились передати Україні наші союзники в межах військової допомоги. Про це рішення заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг 15 лютого в Брюсселі. 

Від імені всієї української оборонної промисловості Олександр Камишін закликав НАТО закупити цей мільйон БпЛА в українських виробників.

“Спроможності є, технології є, інженери є. Ми можемо робити як дешеві FPV-дрони – так і речі, що летять понад 1000 км, а ще наземні та морські. Бойові та евакуаційні, розвідувальні та ударні. Ефективність наших дронів доведена на фронті, а їхня вартість максимально конкурентна. Замовити мільйон дронів в Україні — найкращий спосіб зробити більше росіян хорошими”, — сказав міністр. 

Щорічна Мюнхенська безпекова конференція проходить цього року 16-18 лютого. Близько 150 політиків світу зібралися, щоб обговорити глобальні загрози, серед яких збройні конфлікти, кліматичні зміни, масова міграція, тероризм, кібератаки. Делегація з України також бере участь у заході.

Нагадаємо: Україні планують передати 1 млн.дронів – Столтенберг© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube