З обласного бюджету Миколаївщини на підтримку місцевого бізнесу минулого року було виділено близько 5 млн.грн.


21:1401.02.2024

Близько 5 млн.грн. було виділено з обласного бюджету у рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Миколаївській області на 2023 рік.

Про це у четвер, 1 лютого, на пресбрифінгу повідомив директор департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської ОВА Олександр Корольов, інформують в пресслужбі МОВА.

За його словами, до 2022 року програма фінансової підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у Миколаївській області була направлена на часткову компенсацію відсоткових ставок, втім з початком великої війни ситуація змінилася. Тому були внесені зміни до програм, розширені види фінансової підтримки. На зараз це чотири напрями: часткова компенсація відсоткових ставок, компенсація вартості основних придбаних засобів, компенсація суми кредиту на відбудову зруйнованих приміщень внаслідок бойових дій, компенсація вартості витрат на переміщення виробничих потужностей тих підприємств, які були релоковані та повернулися зараз на Миколаївщину.

«Минулого року на цю програму було виділено з обласного бюджету близько 5 млн грн. Ми провели два конкурсні відбори серед суб’єктів малого та середнього підприємництва. За його результатами 28 суб’єктів отримали фінансову підтримку. Ця програма дуже актуальна на сьогодні, й підприємці, які брали участь, дуже раді, що область допомагає і підтримує місцевий бізнес в умовах воєнного стану», – наголосив Олександр Корольов.

Як повідомляло Інше ТВ, Власна справа: 114 підприємців Миколаївщини отримали майже 27 млн грн на старт або розвиток бізнесу (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube