Понад 13 млрд грн єдиного внеску сплачено до бюджету платниками Миколаївщини у 2023 році


08:1219.01.2024

У 2023 році платниками податків Миколаївщини сплачено до бюджету 13,1 млрд грн єдиного внеску, що на 1,3 млрд грн, або на 11,4% більше, ніж у 2022 році.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Як нагадують податківці, єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) – консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов’язкового державного соціального страхування в обов’язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов’язкового державного соціального страхування. Це, зокрема, соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати. Саме тому своєчасна сплата єдиного внеску гарантує громадянам право на соціальний захист.

Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує, що єдиний внесок є основним джерелом наповнення фондів соціального страхування, за рахунок яких фінансуються державні соціальні програми, здійснюється виплата пенсій, матеріальної допомоги громадянам тощо.

Як повідомляло Інше ТВ, У 2023 році підприємства Миколаївщини отримали понад 880 млн грн бюджетного відшкодування ПДВ© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube