Платникам податків Миколаївщини надано понад 80 тисяч адміністративних послуг


18:5911.01.2024

У 2023 році платники податків Миколаївщини отримали понад 80 тисяч адміністративних послуг.

Про це повідомили в управлінні податкових сервісів Головного управління ДПС у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Найчастіше громадяни зверталися до податкової служби для отримання картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Таких послуг у 2023 році надано 60 063.

Крім того:

видано відомостей з ДРФО про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 12 164;

зареєстровано книг обліку розрахункових операцій – 3 491;

зареєстровано реєстраторів розрахункових операцій – 2 963;

зареєстровано розрахункових книжок – 2 529;

надано витягів з реєстру платників ПДВ – 898.

Нагадуємо, що на Миколаївщині здійснюють діяльність 22 державні податкові інспекції, на базі яких працюють 8 сервісних центрів обслуговування платників (ЦОП), а також функціонує 1 пункт видачі електронних ключів, розташований в адмінбудівлі Центральної ДПІ. 

Станом на 01.01.2024 внаслідок ворожих обстрілів з боку агресора пошкоджень та руйнувань зазнали приміщення деяких ЦОП та державних податкових інспекцій області. Тому податківці рекомендують з актуальною інформацією щодо роботи інспекцій ознайомитися на сайті Головного управління ДПС у Миколаївській області за посиланням: http://mk.tax.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/teritorialni-organi.

Також платники податків можуть скористатися електронними сервісами ДПС, зокрема «Електронним кабінетом платника податків» та застосунком «Моя податкова». Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині побільшало платників податків – в ДПС обліковується понад 102 тисячі© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube