Знищити український бізнес. У польських блокувальників кордону нова “ідея” (ВІДЕО)


19:5527.11.2023

Віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників Володимир Балін звинуватив польських протестувальників, які з початку листопада блокують польсько-український кордон, в нечесній конкуренції і розказав про їхню нову пропозицію.

За його словами, у кінці минулого тижня польські протестувальники запропонували організувати транспортні хаби й пускати українських перевізників тільки до них, передає Ліга.

“Що хочуть наші братні сусіди-перевізники? Вони хочуть, щоб ми брали вантажі, везли їх у хаби в Польщу, Словаччину, Румунію, Угорщину, Чехію, там їх віддавали, і ці перевізники Нової Європи будуть здійснювати перевезення по території Європи, а ми будемо чекати на хабах вантажі, які будуть привезені, забирати їх і везти на територіюУкраїни”, – пояснив Балін на брифінгу в понеділок.

Він назвав таку умову неприйнятною, бо українські компанії роками напрацьовували транспортні маршрути в інші країни.

“Це наші ринки. Ми не претендуємо на ринки на території Європейського союзу. Щоб працювати на них, ми повинні мати ліцензію ЄКМТ. У нас машин з такими ліцензіями дуже мало, їх 5000 взагалі. Ми не є конкурентами, бо наш відсоток там малий і не можемо працювати легально, а нелегально працювати в Європі занадто дорого, ніхто ризикувати не буде”, – сказав Балін.

Він нагадав також, що коли Євросоюз відкрив свій ринок для польських транспортних компаній, вони його “захопили” ціною банкрутства інших фірм.

“Коли поляки прийшли на європейський ринок, вони були молоді, зухвалі і захопили ринок. Збанкрутували деякі німецькі, французькі, італійські компанії, які працювали на цих ринках. Вони своїм флотом вбили весь європейський ринок. Зараз вони хочуть не пустити нас на цей ринок, при цьому вбиваючи нас. Ми для них будемо перевізниками третього сорту”, – сказав Балін.

Нагадаємо: За блокадою кордону Польщі з Україною стоїть польський політик Рафал Меклер. Хто він (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube