Місцеві бюджети Миколаївщини отримали понад 1,1 млрд грн єдиного податку


12:1922.11.2023

Завдяки сумлінності платників єдиного податку у січні-жовтні 2023 року до місцевих бюджетів забезпечено надходження понад 1,1 млрд грн, що на 324 млн грн більше проти відповідного періоду минулого року.

Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Роман Корнєв, передає Інше ТВ.  

Він зазначив, що переважна більшість коштів надійшла від фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування. Так, за вказаний період ними перераховано 584 млн грн, 355,2 млн грн направили до бюджетів сільгосптоваровиробники області – платники єдиного податку з юридичних осіб ІV групи. Від юридичних осіб-спрощенців територіальні громади Миколаївщини отримали 173,5 млн грн податкових надходжень.

Роман Корнєв наголосив, що зростання надходжень єдиного податку від малого та середнього бізнесу ґрунтується на щоденній спільній роботі податківців, керівників територіальних громад, ініціативах з обох сторін, розуміння того, що ми робимо одну справу задля громади і країни в цілому.

Як нагадують в ДПС Миколаївщині, єдиний податок у повному обсязі спрямовується, безпосередньо, до місцевих бюджетів. Таким чином, перераховуючи його своєчасно, суб’єкти господарювання – спрощенці підтримують нашу державу у складний воєнний час. Адже кожен своєчасно та у повному обсязі сплачений податковий платіж – це посильний внесок суб’єктів підприємництва у перемогу нашої країни над агресором.

Як повідомляло Інше ТВ, Роботодавці Миколаївщини перерахували на соціальні потреби 10,6 млрд грн єдиного внеску© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube