ДПС Миколаївщини за наслідками перевірок трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування донарахувала 15,2 млн.грн.


14:3314.11.2023

Податкова служба Миколаївщини проводить належну роботу направлену на боротьбу з розмиванням податкової бази і виведенням прибутків з-під оподаткування. Фахівцями служби здійснюється контроль за дотриманням податкового законодавства щодо трансфертного ціноутворення та оподаткування доходів нерезидентів.

Так, за 10 місяців 2023 року підрозділом трансфертного ціноутворення Головного управління ДПС у Миколаївській області проведено 8 документальних позапланових перевірок.

Про це повідомили в ГУ ДПС у Миколаївській області, передає Інше ТВ.

За результатами перевірок донараховано до бюджету грошових зобов’язань у сумі 15,2 млн грн та застосовано штрафних санкцій у розмірі 782,7 тис. гривень.

Узгоджено грошових зобов’язань за актами поточного та минулих років у сумі понад 4 млн гривень.

Сплачено (погашено) донарахованих сум у розмірі 782,7 тис. гривень.

За результатами проведеної роботи з платниками податків щодо самостійного коригування цін контрольованих операцій та сум податкових зобов’язань, платниками здійснено коригування у розмірі 44,7 млн грн, з них зменшено збитки у сумі 31,5 млн грн, донараховано податку на прибуток – 2,3 млн грн, до бюджету надійшло майже 3 млн гривень.

Як повідомляло Інше ТВ, Результативні перевірки ДПС Миколаївщини: в бюджет донараховано понад 180 млн гривень© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube