У МЗС підтвердили – ЄС не зможе надати 1 млн. боєприпасів для ЗСУ


09:2814.11.2023

Це, найімовірніше, пов’язано не з відсутністю політичної волі у європейських країн, а з нестачею виробничих потужностей.

Європейський союз не зможе надати Україні 1 млн боєприпасів до березня 2024 року. Про це заявив глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба під час телемарафону.

За його словами, це, найімовірніше, пов’язано не з відсутністю політичної волі у європейських країн. Річ у тім, що у країн ЄС просто не вистачає виробничих потужностей, заводів, складів для того, щоб виконати цю обіцянку. Також є проблеми і бюрократичного характеру.

“Європейський Союз працює над усуненням цих проблем, і саме тому, перебуваючи в Берліні, я закликав Європейський Союз розробити цілісну політику у сфері оборонних індустрій… Але потрібно швидше, потрібно більше”, — сказав Кулеба.

Він заявив, що Україна — це передова Європа сьогодні. Тому їй потрібна абсолютно нова якість роботи оборонних індустрій країн-членів ЄС.

Нагадаємо, видання Bloomberg повідомило, що Євросоюз не зможе надати Україні 1 млн боєприпасів до березня 2024 року, як обіцяв. Влада ЄС уже поінформувала держави-члени про те, що блок не виконає зобов’язання, яке раніше взяв на себе.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube