Прострочений непотріб. Держрезерв продає військові шапки-вушанки


17:2408.11.2023

Держрезерв продасть на торгах незатребуване майно, зокрема військові шапки-вушанки, термін зберігання яких минув.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 7 листопада, інформує Мінекономіки.

Так, згідно з рішенням уряду на торгах продадуть шапки зі штучного хутра для військовослужбовців, закладені до Держрезерву на початку 2000 років.

Прострочений непотріб. Держрезерв продає військові шапки-вушанки 1
Прострочений непотріб. Держрезерв продає військові шапки-вушанки 3

З 2017 року наказом Міноборони запровадили нові правила носіння військової форми. А шапки-вушанки їм не відповідають, отже не будуть затребувані військовими.

У Мінекономіки додали, що також реалізації підлягає зерно врожаїв 2007-2018 років, яке зберігається на потужностях Держрезерву. Зберігати зерно державному резерву можна два роки, тому зволікання з реалізацією загрожує державі збитками.

Крім того, буде реалізовано на конкурсній основі незатребуване моторне масло М-63/10D, термін зберігання якого також закінчується.

Реалізація незатребуваного майна дозволить державі заощадити кошти, які сьогодні витрачаються на його зберігання.

«Фактично, майна, яке виявилося непотрібним замовникам навіть в умовах війни, що само по собі показово. Натомість надходження від продажу дозволять нам освіжити та поповнити запаси Держрезерву. Будуть придбані матеріальні цінності з актуальної номенклатури, яка відповідає вимогам сучасності, потребам держави та замовників», – зазначив заступник міністра економіки Ігор Фоменко.

Скільки шапок зберігаються на корисних площах Держрезерву не повідомляється.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube