Доходи Миколаївського зоопарку від продажу білетів впали в 4 рази


16:4607.11.2023

Від продажу вхідних білетів Миколаївський зоопарк заробив в 4 рази менше, ніж заробляв до війни.

Про це в програмі «Діалог» телекомпанії «МАРТ» розповів директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчий, передає Інше ТВ.

«Взагалі так було, що від кількості відвідувачів тільки третина – це діти. Дві третини – це дорослі: папа, мама, бабуся, дідусь… На сьогодні ми заробили 16 млн.грн. від відвідувачів (продажу білетів – при.ред.) – це, мабуть, ¼ від того, що ми заробляли до війни. Якщо б не було війни, на сьогодні було б мільйонів 70. Пройшло у нас десь 180 тисяч відвідувачів. Одна третина – це діти, дві третини – це дорослі і… собаки. Бо собаки туди ходять по білетах, вже два роки», – сказав директор зоопарку.

Також Володимир Топчий зауважив, що третій рік Миколаївський зоопарк не підвищує ціни на вхідний квиток, а деякі категорії громадян мають право на безкоштовний вхід.

«Треба сказати, що третій рік ми не підіймаємо плату за білети: 100 грн. дорослий, 80 грн. – дитячій квиток. Це принципово. У нас найнижча вартість вхідного білету. Крім того, усе літо до нас ходили безкоштовно діти – діти, які потерпають від війни, які втратили родичів. І на сьогодні у нас безкоштовно ходять всі військові. Це принципово. Зоопарк – це соціальний об’єкт, і на території зоопарку дійсно люди можуть відпочити», – сказав Топчий.

Як повідомляло Інше ТВ, Порадуйте тварин смачненьким: Миколаївський зоопарк просить приносити зібрані в парках жолуді© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube