“Складний та амбітний проект”. Литовська компанія оновила салон літака президента України


11:2530.09.2023

Литовська компанія J&C Aero повідомила, що завершила повне оновлення салону літака президента України Airbus A319 CJ.

Про це повідомляє avianews.

В авіалайнері оновили тканинні покриття, внутрішнє облицювання, сидіння, дивани, килими, ламінати та інші частини салону.

J&C Aero також розробила проект інтеграції до президентського літака нової розважальної системи, оновлення системи управління салоном та виконала сертифікацію даних змін.

Оновлені елементи салону литовська компанія виробила на власному виробництві, тоді як їх встановлення та технічне обслуговування президентського літака провела компанія Magnetic MRO в аеропорту Таллінна.

«Без сумніву, це був один із наших найбільш складних та амбітних проектів», — заявив голова J&C Aero Лаурінас Скукаускас.

Airbus A319 CJ президента України має реєстрацію UR-ABA та входить до парку державного авіаційного підприємства «Україна».

CJ розшифровується як Corporate Jetliner. Це VIP-версія повітряного судна із найпопулярнішого сімейства літаків A320 виробництва Airbus.

Airbus A319 CJ UR-ABA випущений у 2007 році. Його замовили для перевезення вищих посадових осіб України ще за президента Віктора Ющенка, однак у розпорядження авіапідприємства «Україна» борт надійшов уже за президента Віктора Януковича.

Вперше з моменту російського вторгнення в Україну президент Володимир Зеленський використав Airbus A319 CJ 18 вересня 2023 року. Літак доставив голову держави з Польщі до США, потім до Канади, після чого повернувся до Польщі.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube