Понад 70% обʼєктів ЖКГ підготовлено до опалювального сезону, – Кубраков


15:3025.08.2023

Під час проведення Штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду 2023/24 року представники НЕК”Укренерго” – NPC Ukrenergo, ПАТ «Центренерго», ПрАТ “ДТЕК”, ПрАТ Укргідроенерго, начальники Сумської, Запорізької та Чернігівської обласних військових адміністрацій обговорили хід підготовки житлово-комунального господарства до опалювального сезону, відновлення обʼєктів електричної та теплової генерації та захист критичної інфраструктури. 

 “Рухаємося відповідно до графіку підготовки до опалювального сезону. Станом на 15 серпня маємо понад 70% готовність обʼєктів ЖКГ. Продовжуються планові роботи з підготовки житлового фонду, мереж, котелень та генеруючого обладнання. До 1 жовтня очікуємо 100% готовність. Хочу підкреслити, що теплова частина в практично усіх ТЕЦ наразі відновлена, продовжуються планові роботи з ремонту генеруючого обладнання для досягнення відповідного рівня готовності до початку опалювального сезону. 

 Разом з тим, системно працюємо над залученням міжнародної технічної допомоги, формування резервного фонду запчастин та обладнання для потреб обʼєктів критичної інфраструктури” — сказав міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков. 

 Зазначимо, що міністерство відновлення здійснює постійний моніторинг стану підготовки об’єктів ЖКП для опалювального сезону. Також спільно з ДСНС та ОВА ініційовано проведення всеукраїнських навчань щодо роботи підприємств ТКЕ та ВКГ в умовах надзвичайної ситуації.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube