До меморандуму про розвиток Криму після деокупації вже долучилося 15 бізнесів


13:3724.08.2023

До відкритого меморандуму щодо відновлення та розвитку Криму після деокупації вже долучилося понад 15 бізнесів. Про це УНН повідомляє з посиланням на Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

«Понад 15 міжнародних, національних та локальних бізнесів вже долучилися до відкритого меморандуму щодо відновлення та розвитку підприємництва на Кримському півострові після його деокупації», – ідеться в повідомленні.

Деталі

Віце-премʼєр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков зазначив, що тимчасова окупація півострова перетворила його на символ імперської, антигуманної, терористичної та шовіністської сутності росії.

«Однак сьогодні ми говоримо про інше майбутнє Криму. З відновленням після тимчасової окупації, з розвитком інфраструктури, з поверненням інвестицій, туристів, свободи говорити та діяти. Ми створимо у Криму найбільший технологічний Центр Східної Європи. Вільні економічні зони, скасування валютного регулювання, сучасна цифрова інфраструктура та безмежні можливості для навчання та саморозвитку. Разом з Україною у Крим повернеться гідний рівень життя”, – зазначив Кубраков.

Попри фактичне знищення росією економіки, бізнесу і туризму на півострові, попри втрати від екологічного тероризму він стане кращим, аніж був, впевнена заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Азархіна.

Читайте: Підрозділ ГУР висадився в Криму



© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube