Гральний бізнес має доплатити 7 млрд гривень податків за минулий рік


22:3722.08.2023

Змусити ігорний бізнес сплатити податки за 2022 рік є принциповим питанням, зазначили в Раді.

Питання занижених податкових платежів грального бізнесу у 2022 році залишається відкритим, компанії мають доплатити до бюджету мільярди гривень. Про це в інтерв’ю заявив очільник комітету Верховної Ради з фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, пише Кореспондент.

“Переважна більшість операторів вже працює “по-білому” і сплачує непорівнянні з минулим роком податки до державного бюджету. Але ми повинні посилювати цей тиск і постійно моніторити їхню діяльність на предмет відповідності законодавству. І змусити сплатити їхні гроші за 2022 рік – це принципове питання”, – сказав він.

За словами Гетманцева, цього року очікуються платежі від грального бізнесу до бюджету на рівні близько 7 млрд гривень, також аналогічна сума має бути сплачена за 2022 рік.

Глава комітету ВР зазначив, що є суб’єкти ринку, які припинили діяльність та не сплатять податки, однак у такому разі, на його думку, щодо них мають працювати правоохоронні органи.

Він також повідомив, що ініціює внесення змін до закону про гральний бізнес, згідно з якими додатковою підставою для анулювання ліцензії є податковий борг платника, щоб компанія не змогла продовжувати роботу, не сплативши податків.

За перші шість місяців 2023 року до бюджету надійшло 2,94 млрд гривень податку від діяльності грального бізнесу. Це у 14 разів більше, ніж за аналогічний період торік.

Читайте: У 14 разів більше: гральний бізнес після скасування пільг наростив відрахування у бюджет – нардеп© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube