Індія планує купувати російську пшеницю зі знижкою – ЗМІ


18:2117.08.2023

Індія веде переговори з Росією щодо імпорту пшениці зі знижкою. Такі поставки з РФ дозволять Нью-Делі ефективніше втручатися в ринок, щоб знизити ціни на пшеницю. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters з посиланням на анонімні джерела, пише Кореспондент.

“Уряд вивчає можливість імпорту через приватну торгівлю та угоди між урядами. Рішення прийматиметься обережно”, – заявив співбесідник ЗМІ.

Індія не імпортувала пшеницю через міжурядові угоди багато років. Востаннє вона закупила велику кількість пшениці у 2017 році – 5,3 млн тонн.

План індійського уряду імпортувати російську пшеницю є одним із заходів, спрямованих на зниження цін на основні товари: паливо, крупи і бобові, а також для пом’якшення впливу інфляції на бідних.

Обговорення нині мають приватний характер, остаточне рішення може бути прийнято за кілька тижнів, заявило інформагентство з посиланням на анонімні джерела.

Найвищий державний службовець федерального міністерства продовольства Санджів Чопра раніше заявив, що пропозицій про імпорт пшениці з Росії не надходило.

Читайте: На саміт G20 Індія не запросила Зеленського. Проте запросила путіна© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube