Українці за кордоном зможуть отримувати пенсію поштовим переказом – Мінреінтеграції


19:0911.08.2023

Українці, які знайшли прихисток за кордоном, зможуть отримувати пенсію й інші види грошової допомоги міжнародним поштовим переказом, повідомило у п’ятницю Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, пише УНН.

Як повідомляється, відповідний експериментальний проект сьогодні схвалив уряд.

“Передбачено здійснення виплат міжнародним поштовим переказом АТ «Укрпошта» пенсій і грошової допомоги одержувачам, які тимчасово перебувають за межами України”, – вказали у міністерстві.

Очікується, що новація спростить отримання пенсії й інших видів грошової допомоги тим громадянам, які в Україні одержували їх поштою та не мали поточних рахунків, відкритих в уповноважених банках.

“Для цього особі необхідно буде надіслати до АТ «Укрпошта» відповідну заяву у паперовій або електронній формі”, – зазначили у Мінреінтеграції.

Як зазначається, скористатися послугою з виплати та доставки пенсій чи грошової допомоги за кордоном першочергово зможуть українці у Польщі. За необхідності експеримент буде запроваджено й в інших країнах.

“Такі послуги для громадян України за кордоном будуть безоплатними”, – повідомили у відомстві.

Задля реалізації експериментального проекту НБУ вніс зміни, що дають змогу АТ «Укрпошта» здійснювати такі перекази.

Українці за кордоном зможуть отримувати пенсію поштовим переказом - Мінреінтеграції 1

Читайте: Кабмін виділив Миколаївщині 59 млн.грн. для компенсації за втрачений через підрив Каховської ГЕС урожай. Хто отримає© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube