Швеція надасть Україні близько 522 мільйони євро на відновлення


20:3517.07.2023

Уряд Швеції ухвалив нову стратегію співпраці Швеції з Україною у сфері відновлення та реформ на 2023–2027 роки, яка передбачає виділення близько 522 мільйони євро і є найбільшою в історії Швеції двосторонньою стратегією допомоги розвитку. Про це УНН повідомляє з посиланням на шведський уряд.

«Уряд ухвалив нову стратегію співпраці Швеції з Україною у сфері відновлення та реформ на 2023–2027 роки. Стратегія забезпечить загалом приблизно 522 мільйони євро (6 мільярдів шведських крон) і є найбільшою в історії Швеції двосторонньою стратегією допомоги розвитку», – йдеться в повідомленні.

Міністр міжнародного розвитку та зовнішньої торгівлі Йохан Форсселл заявив, що пишається тим, що уряд сьогодні може представити абсолютно нову стратегію відновлення України, найбільшу двосторонню стратегію Швеції за всю історію.

«Підтримка України є одним із наших головних пріоритетів, і ця стратегія є основою. Ми робимо важливий крок, щоб забезпечити надійну та довгострокову підтримку для відновлення України. Це зміцнить стійкість і демократичний розвиток України, що зміцнить здатність країни протистояти повномасштабному вторгненню росії», – сказав Форсселл.

Повідомляється, що зосереджуючись як на відновленні, так і на реформах, стратегія сприятиме інтеграції України в ЄС і посилить її свободу, стійкість та економічне процвітання. Стратегія базується на потребах, пріоритетах і чітких амбіціях України не повертатися до того, що було до агресії росії, а розвивати та модернізувати країну.

Читайте: Україна та Швеція підписали угоди про обмін секретною інформацією та співпрацю у сфері оборонних закупівель© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube