ДБР передало ЗСУ 10 тонн контрабандних російських автозапчастин на понад 3 млн грн. (ФОТО)


16:5912.07.2023

Працівники Державного бюро розслідувань спільно із Київською митницею запобігли ввезенню на територію України понад 10 тонн автозапчастин російського виробництва концерну «ГАЗ». За попередніми даними, вартість запчастин складає понад 3 млн грн.

Про це повідомили в ДБР, передає Інше ТВ.

Для обходу санкцій організатори розробили схему, за якою товар спочатку оформлювався на білоруські фірми-прокладки, надалі направлявся на адресу європейських компаній, які вже експортували продукцію в Україну.

Правоохоронці викрили оборудку під час спроби оформлення товару на Київській митниці. Під час перевірки супровідних документів було встановлено, що запчастини постачаються за контрактом з оплатою в рублях. Кінцевим отримувачем коштів є комерційна структура, банківський рахунок якої відкрито в країні-агресорі.

Виявлені автозапчастини було вилучено та за ініціативи ДБР передано до Державної прикордонної служби України.

Завдяки цій роботі Бюро транспортні засоби Держприкордонслужби, що були пошкоджені під час бойових дій, будуть відремонтовані та допоможуть виконувати оперативні завдання із захисту нашої країни.

Товар російського виробника вилучено у межах кримінального провадження за фактом пособництва країні-агресору (ч. 2 ст. 110-2 ККУ).

Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві ДБР викрило схему поборів керівництва Держпродспоживслужби з експортерів сільгосппродукції до ЄС (ВІДЕО, ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube