У червні зареєстровано рекордну за три роки кількість ФОПів


13:3610.07.2023

Українці дедалі частіше реєструються як підприємці: у червні цього року зареєстровано понад 31 тис. фізосіб-підприємців. Це рекордна кількість за останні три роки, йдеться у повідомленні платформи для роботи з відкритими даними Опендатабот, пише Кореспондент.

За перше півріччя цього року українці відкрили майже 134 тис. нових справ, що дорівнює приблизно 70% від кількості показників у цій сфері за весь 2022 рік.

У першій половині 2023 року на першому місці серед нових відкритих справ – роздрібна торгівля, до якої офіційно долучилися понад 38 тисяч українців.

На другому місці за півріччя КВЕД “Комп’ютерне програмування, консультування та пов’язана з ними діяльність”, який був найпопулярнішим до початку повномасштабної війни. Цього року власну справу у цій сфері розпочали 12 тисяч підприємців.

Трете місце посідає КВЕД Надання інших індивідуальних послуг – понад 8 тисяч нових ФОПів.

Лідером за кількістю нових ФОПів у першому півріччі став Київ – понад 19 тисяч, на другому місці Дніпропетровська область – майже 12 тисяч, на третьому – Львівська, де зареєстровано понад 10 тисяч ФОПів.

Найнижчі показники у тих регіонах, знана частина яких окупована або де тривають бойові дії.

Читайте: Єдиний податок: ФОП – «спрощенці» поповнили місцеві бюджети Миколаївщини на 281,2 млн. грн. © Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube