Маринованих грибочків “Верес” вже не буде – закрилась найбільша в Україні грибна ферма


21:1004.07.2023

Грибне і компостне виробництво компанії «Верес» у Каневі Черкаської області з липня 2023 року припинило виробництво.

Виробничі процеси припинені, обладнання законсервоване, повідомляє UMDIS із посиланням на інформацію компанії. 

Компанія останнім часом пробувала знайти орендаря і зберігти виробництво, але це не вдалося.

Грибна ферма «Верес» складається з 36 камер вирощування печериць по 700 м² у кожній, що робить ферму найбільшою в Україні. У кращі часи виробництво сягало 450 т гриба на місяць. Компостне виробництво складало до 3500 т компосту Ф2 на місяць. Завод працював з 2004 року.

Причиною закриття стали збитки, які ферма отримувала останнім часом.

Левова частка врожаю печериць збиралася для потреб власного консервного цеху — мариновані грибочки «Верес» відомі більшості жителів України. Скоріше за все, виробництво маринованих грибів компанії також доведеться зупинити.

А кілька тижнів назад повідомлялося, що на продаж виставлений комплекс із вирощування шампіньйонів у Київській області. Він знаходиться на відстані 30 км від столиці. Площа — 7240 м², приватна земля — 4 га, електропідстанція 400 кВт, дві свердловини.

Підприємство обладнане італійським обладнанням та системою зрошення. Електрика, вода, каналізація розведені та функціонують.

«Орієнтовна потужність виробництва заводу з вирощування шампіньйонів становить 220-250 т на місяць. Ступінь готовності виробництва — 75%», — говорилося у повідомленні. © Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube