General Electric буде випускати двигуни для реактивних винищувачів в Індії


10:4423.06.2023

Аерокосмічний підрозділ General Electric підписав угоду з індійською державною компанією Hindustan Aeronautics про виробництво двигунів для реактивних винищувачів ВПС Індії.

Про це повідомляє Reuters.

Угода включає потенційне спільне виробництво двигунів GE Aerospace F414 в Індії. Передбачається, що ці двигуни будуть використовуватися для встановлення на винищувачі Tejas.

У Hindustan Aeronautics раніше заявляли, що планують використовувати цей двигун для другого покоління легких бойових літаків та ведуть переговори щодо внутрішнього виробництва двигунів.

Вашингтон працює над поглибленням зв’язків з найбільшою демократією світу і розглядає більш глибокі військово-технічні зв’язки з Індією як ключову противагу домінуванню Китаю в регіоні.

Hindustan Aeronautics раніше заявляла, що планує використовувати двигун для другого покоління легких бойових літаків і веде переговори про внутрішнє виробництво двигунів.

У травні агентство Reuters повідомило, що адміністрація Байдена готова підписати угоду, яка дозволить GE виробляти реактивні двигуни для індійських військових літаків.

GE вперше почала співпрацювати з Hindustan Aeronautics і Агентством авіаційного розвитку в 1986 році, щоб підтримати розробку індійських легких бойових літаків з двигунами F404.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube