Понад 40 світових компаній зобов’язалися працевлаштувати 250 000 українців у Європі


06:0521.06.2023

Представники 41 великих міжнародних компаній колективно оголосили про зобов’язання надати навчання та подальше працевлаштування 250 000 українцям, які виїхали до Європи через повномасштабну війну, розв’язану Росією. Про це повідомляє благодійна організація Tent Partnership for Refugees, яка організувала зустріч компаній у Парижі, пише ЛiГА.

Ця програма працевлаштування – найбільш масштабне зобов’язання, яке коли-небудь було ухвалене для просування економічної інтеграції біженців, зазначають у Tent.

Згідно з озвученими зобов’язаннями готельні бренди Hilton, Marriott International, а також світовий лідер в організації кол-центрів Teleperformance візьмуть на роботу 13 680 українців.

Компанії Accenture, Generali та Indeed зобов’язуються навчити понад 86 000 українців.

Найбільші у світі кадрові агенції, включно з Adecco, ManpowerGroup та Randstad, взяли на себе зобов’язання забезпечити роботою 152 000 українців.

Amazon найме щонайменше 5000 українців.

Взяті на себе зобов’язання зміцнять штат працівників компаній, заповнять прогалини в робочій силі, піднімуть європейську економіку, а також принесуть понад 2 млрд євро доходу українцям по всій Європі щороку.

“Минув рік, а дуже багато українців залишаються безробітними, попри їхній високий рівень освіти, бажання заробляти на життя та законне право на роботу відповідно до Директиви про тимчасовий захист, та брак кадрів у Європі. Ця безпрецедентна підтримка з боку бізнесу матиме вирішальне значення для того, щоб десятки тисяч українців могли забезпечити себе та своїх близьких в Україні”, – прокоментував Маргарітіс Схінас, віцепрезидент Європейської комісії.

Інші бренди, які взяли на себе зобов’язання щодо працевлаштування українців: Accenture, Adidas, Blackstone, BP, Duni Group, ESS Group, FCC Medio Ambiente, Hempel, Hyatt, Ipsos, KFC, Kyndryl, L’Oréal Group, Menzies Aviation, Novartis, PepsiCo, Pfizer, QSRP, Starbucks EMEA, Suez, The Body Shop, The Kraft Heinz Company, ISS та інші.

Читайте: Конкурент Starlink. Amazon запускає понад 3 тис. інтернет-супутників© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube