Німецький Rheinmetall планує виробляти БТР Fuchs в Україні


07:0421.05.2023

Німецький концерн “Rheinmetall” хоче почати виробництво бронетранспортерів “Fuchs” на спільному підприємстві з “Укроборонпромом”.

Про це керівник “Rheinmetall” Армін Паппергер розповів в інтерв’ю німецькому виданню “Bild“.

“Ми почнемо з технічного обслуговування та ремонту автомобілів швидкої допомоги і хочемо якнайшвидше виробляти броньовані машини, наприклад, броньовані транспортні машини “Fuchs”.

Україна також зацікавлена у сучасному бойовому танку “Pantera” та бойовій машині піхоти “Lynx”. Однак першим кроком є забезпечення гострих потреб країни в оборонній боротьбі”.

На запитання про те, чи боїться “Rheinmetall” ракетних ударів Росії по виробництвах в Україні, Паппергер відповів заперечно.

“Україна має ефективні засоби захисту від нападів на чутливі цілі, головним чином завдяки західній допомозі. Електростанції та інші промислові підприємства також працюють і в разі пошкодження негайно ремонтуються”, – сказав керівник “Rheinmetall”.

Нагадаємо, ещодавно Армін Паппергер в інтерв’ю німецькому виданню “Handelsblatt” заявив, що “Rheinmetall” заснував з “Укроборонпромом” спільне підприємство з ремонту та виробництва танків. “Rheinmetall” володіє 51% акцій у ньому. Також німецький концерн керуватиме компанією.

Запуск спільного підприємства запланували на липень. 

За словами керівника “Rheinmetall”, на перших етапах співпраця охоплюватиме технічне обслуговування та ремонт бронетехніки в Україні. Паралельно підприємство готуватимуть для виробництва танків.

Крім того, видання “Handelsblatt” писало, що концерн планує підписати контракти щодо створення ще двох спільних підприємств – для виготовлення боєприпасів та протиповітряної оборони.

Нагадаємо, Rheinmetall і “Укроборонпром” створили спільне підприємство – у німців 51%© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube