Адміністрація морських портів України отримала нового керівника


15:1105.05.2023

Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков за погодженням Уряду призначив керівника Адміністрації морських портів України.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці ДП «АМПУ», передає Інше ТВ.

«Юрій Литвин очолив ДП «Адміністрація морських портів України» – стратегічне підприємство, яке забезпечує утримання та використання об’єктів портової інфраструктури. На цій посаді він сконцентрується на підвищенні ефективності Дунайського портового кластеру, який наразі є ключовим альтернативним шляхом для експортно-імпортної логістики, а також на залученні інвестицій в портову галузь. Серед пріоритетів також забезпечення стабільної роботи «Зернової Ініціативи» та забезпечення готовності портів до відновлення вільного комерційного судноплавства», – зокрема, йдеться в повідомленні.

До призначення Юрій Литвин очолював державне підприємство «Укрводшлях», в умовах воєнного стану реорганізував роботу, об’єднавши функції державних підприємств з обслуговування та утримання внутрішніх водних шляхів в рамках реформи.

Адміністрація морських портів України отримала нового керівника 1
Адміністрація морських портів України отримала нового керівника 3

Як повідомляло Інше ТВ, Як і не був міністром. Шкарлет знайшов нову роботу© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube