В Україні запустили нову газову свердловину – найпотужнішу за останні роки


15:5703.04.2023

Як вже повідомляло ІншеТВ, в березні в Україні на старому газовому родовищі сучасними методами розробки знайшли новий продуктивний пласт.

В АТ «Укргазвидобування» повідомили, що пробурили одну з найпотужніших свердловин. Її добовий дебіт сягнув понад 460 тис. куб. м газу на добу.

“Вона має найвищі показники видобутку серед свердловин, які компанія ввела в експлуатацію протягом останніх 2,5 роки. Це важливе досягнення для нас», – зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Успіх став можливим завдяки сучасним підходам до обробки геологічної інформації, зокрема матеріалів 3D сейсморозвідки, що дало змогу ідентифікувати раніше нерозвіданий поклад і визначити оптимальну точку для буріння.

Це спільне досягнення наших геологів і буровиків, які виконали свою роботу на найвищому рівні. В надскладних умовах воєнного стану ми робимо все, щоб Україна змогла вже наступного опалювального сезону відмовитися від імпорту газу», – повідомив Олег Толмачев, т.в.о. генерального директора Укргазвидобування.

Олексій Чернишов подякував усім фахівцям, завдяки яким цей амбітний проект було реалізовано.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube