Відновити Україну після війни планують за 2 роки (ВІДЕО)


11:1303.04.2023

На програму відновлення України відводиться два роки для того, щоб вийти на довоєнний рівень. Водночас відновлення критичної інфраструктури планують здійснити за 6 місяців.

Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив радник президента України з економічних питань Олег Устенко.

“Із загальної програми відновлення країни є програма, яка називається Fast Recovery. Ця програма стосується і швидкого відновлення регіонів і найбільш критичної частини. Йдеться, наприклад, про інфраструктурні об’єкти — мости, електромережі. Але знову ж таки, відновлення регіонів — найкритичніша частина. Ось ця програма оцінюється в близько 20 млрд доларів”, — сказав Устенко.

Він зазначив, що відновлення здійснюється завдяки двостороннім домовленостям із країнами, які тримають шефство над регіонами. Також паралельно діє програма, що здійснюється центральним урядом.

“Вирішується одразу два завдання. Одне завдання — це що і як швидко має бути відновлено, а друге завдання — де і звідки мають заходити гроші. І ось чому зараз активно вирішується питання про передачу коштів саме у цих обсягах до 20 млрд доларів”, — зазначив радник президента.

Устенко наголосив, що на всю програму відновлення України відводиться два роки для того, щоб вийти на довоєнний рівень, за програмою Fast Recovery — в межах до пів року.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube