Поки ми гріємо теплиці, в Еміратах для вирощування томатів використовують кондиціонери (ФОТО)


06:0619.03.2023

Еміратські виробники помідорів готуються до початку літа, коли вони зможуть вирощувати помідори в складних умовах і за температури до 45°С завдяки теплицям з кондиціонерами.

Про це розповів генеральний директор Ghalya Farm Алі Альжарарва, пише Freshplaza.

«Коли влітку температура піднімається до 40-45°С, у таких умовах не виживає жоден урожай, і всі еміратські виробники використовують теплиці з кондиціонерами та прохолодними потоками повітря протягом дня», — зазначає Алі Альжарарва.

Поки ми гріємо теплиці, в Еміратах для вирощування томатів використовують кондиціонери (ФОТО) 1
Поки ми гріємо теплиці, в Еміратах для вирощування томатів використовують кондиціонери (ФОТО) 5

За словами виробника, обслуговування цих теплиць недороге з погляду енергії, але передбачає  використання великої кількості води: «Вартість енергії не дуже висока, що дає нам змогу продовжувати виробляти помідори за конкурентоспроможними цінами, також вплив на навколишнє середовище є незначним».

Алі Альжарарва розповів, що за якістю овочі також дуже схожі на ті, що виробляються у відкритому ґрунті. Наразі він має 10 га, покритих теплицями, і найближчими сезонами планує збільшити їх до 20 га.

Поки ми гріємо теплиці, в Еміратах для вирощування томатів використовують кондиціонери (ФОТО) 3
Як бачимо, в теплицях вирощують не тільки томати

Усе місцеве виробництво томатів поглинається місцевим ринком: у супермаркетах і на фермерських ринках, а також шляхом прямого продажу з ферми кінцевому споживачеві. Хоча в літній період вартість продукції зростає, виробники розраховують на тенденцію споживачів віддавати перевагу національному продукту.

“Ця перевага не є безумовною, і ми прагнемо вирощувати помідори високої якості”, – сказав Алі.

За словами Алі, еміратські виробники використовують охолоджувальні технології різних країн: “На еміратському ринку конкурують холодильні установки з різних країн: європейські, американські, китайські… проте монтажні компанії здебільшого місцеві”.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Поки ми гріємо теплиці, в Еміратах для вирощування томатів використовують кондиціонери (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube