Слідча комісія візьметься за чорний вивіз зерна, – Гетьманцев


11:2215.03.2023

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради, яка розслідує проблеми економічної безпеки країни, після грального бізнесу візьметься за чорний експорт зерна. 

Про це в інтерв’ю LIGA.net розказав голова податкового комітету парламенту Данило Гетманцев.

“У нас скоро буде готовий висновок щодо вивозу “чорного” зерна, 5 млрд грн на рік збитків бюджету. Не така велика сума, як в “ігорці”, але там високий ступінь цинізму: це ж морський коридор, що дався нам кров’ю, а вони не сплачують податки в країні і не повертають валютну виручку”, – повідомив він.

Гетманцев визнав, що експорт зерна з ухиленням від сплати податків відбувається, попри відкрите кримінальне провадження.

“БЕБ порушило кримінальну справу, були обшуки, а вони сьогодні — от прямо зараз — продовжують вивозити “чорне” зерно. І митники знають, що ми про це знаємо, вони знають, що про це знають Податкова і БЕБ, і вони все одно продовжують”, – поскаржився він.

Гетманцев додав, що у слідчої комісії є також низка інших претензій до Бюро економічної безпеки, Державної митної служби, Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління корупційними активами (АРМА) і навіть Нафтогазу України.

“Маємо тривожну інформацію зі ЗМІ щодо зловживань у Нафтогазі під час закупівель. Я не хочу зараз нікого звинувачувати, але така інформація є. Будемо розслідувати, якщо підтвердиться — про це всі дізнаються”, – сказав він.

Депутат також сказав, що якби правоохоронні органи працювали так, як їм належить, ця ТСК була б непотрібна. “Тож сама наявність ТСК і ефективна її робота свідчить про те, що, на жаль, наші правоохоронні органи, м’яко кажучи, недопрацьовують”, – заявив депутат. 

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Слідча комісія візьметься за чорний вивіз зерна, – Гетьманцев' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube