Росіяни навмисно обстрілюють українські поля, щоб заморити українців голодом та зруйнувати одну з найважливіших рушійних сил економіки країни, – NYT


09:5812.03.2023

Російські війська націлені на поля України та сільгоспобладнання, щоб заморити українців голодом та зруйнувати одну з найважливіших рушійних сил економіки країни.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The New York Times.

За оцінками HALO Trust, всесвітньої організації з розмінування, міни та вибухові речовини могли забруднити територію розміром із Великобританію.

У жодному регіоні ця проблема не стоїть так гостро, як у Херсонській області, де російські війська практично скрізь залишили вибухівку після того, як українські війська звільнили частину територій. Фермери вважають, що окупанти руйнують найважливішу галузь економіки України.

“Область є однією із сільськогосподарських житниць України, яка до війни славилася своїми кавунами та помідорами, а також великим виробником зерна та соняшникової олії. Згідно з державною статистикою, до вторгнення Росії Херсон виробляв більше овочів за обсягом, ніж будь-яка інша область України”, – йдеться у матеріалі.

Ще зарано робити оцінки того, скільки часу може знадобитися для знешкодження всіх мін у Херсонській області. Значні ділянки звільненої території залишаються в зоні досяжності російських артилерійських установок і щодня зазнають обстрілів, у тому числі касетними боєприпасами.

На зерносховищі в Херсонській області, що належить компанії “Нібулон”, одному з найбільших у країні експортерів сільськогосподарської продукції, після проходу російських військ не залишилося жодної непошкодженої будівлі.

Як повідомляло Інше ТВ, Розмінування Миколаївщини: тільки за позавчора вилучено 116 російських боєприпасів (ФОТО, ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Росіяни навмисно обстрілюють українські поля, щоб заморити українців голодом та зруйнувати одну з найважливіших рушійних сил економіки країни, – NYT' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube